17 קילומטר בלבד מתל אביב קם הדבר הגדול הבא

מיקום מושלם, נגישות נוחה ועיצוב ברמה אחרת - Arya, ארנת האירועים של ישראל, קרובה מתמיד אליך

בין ירושלים לתל אביב מוקם הדבר הגדול הבא בתחום האירועים בישראל. עם מיקום מושלם וקרבה למרכזי הערים הגדולות, Arya עומדת להיות השם החם הבא בתחום. עם סיום הבנייה ב 10/5/2015 יהווה המקום ארנת אירועים מדהימה עם שני אולמות נפרדים לחלוטין המעוצבים ברמת גימור גבוהה ומציעים רמת אירוח אחרת מכל מה שאתם מכירים. 

האולם הראשון והגדול מבין השניים מאפשר לקיים אירועים הנעים בין 500- 950 אורחים עם מבחר אפשרויות אירוח בלתי נשכחות מבחינת העיצוב והקולינריה. האולם השני מציע אפשרות אירוח של  כ 300- 500 איש, והכל ברמת גימור והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר- מהמנות ועד הפקת האירוע כולו. 

במתחם פועל שף בעל ניסיון מקצועי רב המציע לכם שלל אפשרויות קולינריות המתאימות לכל חיך. ניתן להזמין american service, הגשה לשולחנות או מזנונים- לכם רק נשאר לבחור את הסגנון המועדף עליכם. כל המזון במקום הינו כשר ובהשגחת הרבנות. 

שוהם- מיקום מושלם במקום טוב באמצע

Arya מוקמת בשוהם הנמצאת כ 17 קילומטר בלבד מתל אביב ובקרבה לכל מרכזי הערים הגדולות במרכז.  הקרבה לכל צירי התנועה המרכזיים והגישה הנוחה מכל מקום הופכת אותה לארנת אירועים המתאימה לאירועים בכל סדרי גודל ולכל סוגי הקהלים. במקום חנייה בשפע.